trabzon zirkonyum porselen

TRABZON ZİRKONYUM PORSELEN

Diş kaplamaları çoğunlukla metal destekli ve metal desteksiz olmak üzere porselen uygulamaları şeklindedir. Fakat bu restorasyonlar ile ön dişlerde gerekli doğallık ve estetik sağlanamadığından zirkonyum protezlerin daha sık kullanımı gündeme gelmektedir. Trabzon Diş hekimliğinde protez uygulamalarının temel prensibi doğallık, estetik, biyolojik dokunun korunması ve sağlamlıktır. 

Zirkonyum materyalinin ışık geçirgenliğinin yüksek olması sayesinde; dişlerin orjinal haline en yakın, daha sağlıklı, daha şeffaf ve daha doğal bir görünüm elde edilir. Ayrıca zirkonyum diş eti dokusuna uyumludur böylelikle de zirkonyum kaplama yapılan dişlerin etrafındaki diş etlerinde diş eti hastalığı görülme olasılığı daha düşüktür.

0
Mutlu Hasta
0
Online Randevu
0
Yıllık Deneyim
0
Diş Hekimi ve Personel

Trabzon Ortahisar’da bulunan kliniğimizde; temel ilkemiz hasta haklarını korumak ve hasta memnuniyetini ön planda tutarak dürüstlük kuralları içerisinde en kaliteli hizmeti mümkün olabilen en kısa sürede sunmaktır.

Bilgilendirme

Web sitemizde yer alan bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlı olup, tanı ve tedavi hakkında kesin bilgi içermez. Tedavi olmak için kliniğmizi arayarak randevu almanız gerekmektedir.

Sky Stage | Tüm Hakları Trabzon Diş Hekimi Web Sitesine Aittir.

Copyright © 2021. All Right Reserved.