Trabzon yaprak porselen

TRABZON LAMİNATE VENEER (YAPRAK PORSELEN)

Porselen laminalar halk arasında yaprak porselen olarak bilinen, özellikle ön dişlere uygulanan çok ince porselenlerdir. Laminalar; dişleri arasında diastema olarak adlandırdığımız boşlukları olan, beyazlatma işlemi yapılamayan ya da yapılmasına rağmen renginden memnun olmayan kişilerde, kırık sebebiye madde kaybı olan kişilerde, dişlerinin şekillerinden rahatsızlık duyan bireylerde estetik bir gülüş sağlanması amacıyla yapılan minimal invaziv bir işlemdir.

Porselen laminalar dişlerde hiç kesim yapılmadan ya da minimal bir kesim işlemiyle yapılan tedavilerdir. Oldukça hassas teknikler kullanılarak üretilen laminalar özel yapıştırıcılar ile yapıştırılan hassas bir işlemdir.

 

| Trabzon Yaprak Porselen

0
Mutlu Hasta
0
Online Randevu
0
Yıllık Deneyim
0
Diş Hekimi ve Personel

Trabzon Ortahisar’da bulunan kliniğimizde; temel ilkemiz hasta haklarını korumak ve hasta memnuniyetini ön planda tutarak dürüstlük kuralları içerisinde en kaliteli hizmeti mümkün olabilen en kısa sürede sunmaktır.

Bilgilendirme

Web sitemizde yer alan bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlı olup, tanı ve tedavi hakkında kesin bilgi içermez. Tedavi olmak için kliniğmizi arayarak randevu almanız gerekmektedir.

Sky Stage | Tüm Hakları Trabzon Diş Hekimi Web Sitesine Aittir.

Copyright © 2021. All Right Reserved.