trabzon diş eti tedavisi

TRABZON DİŞ ETİ TEDAVİLERİ

Diş eti tedavileri biyolojik ve estetik amaçla yapılmaktadır. Diş eti hastalıkları eğer tedavi edilmezse dişin kaybına kadar yol açabilecek ciddi hastalıklara sebep olabileceği gibi kişinin genel sağlık durumunu da etkileyebilecek rahatsızlıklara yol açmaktadır.Diş eti tedavilerinin birinci basamağında diş taşı temizliği, derin diş taşı temizliği gelmektedir. İleri vakalarda cerrahi olarak temizlik diye adlandırabileceğimiz flap operasyonları gelmektedir. 

Ayrıca diş eti tedavileri kapsamında diş eti çekilmeleri de tedavi edilebilmektedir.. Doğal, sağlıklı ve estetik bir gülüş için dişlerin rengi ve formu kadar diş etinin de sağlığı ve estetiği önemlidir. Gülüş tasarımı ve estetiği planlanırken dişleri çevreleyen diş eti dokusunun sağlığı, estetiği ve tedavisi için yapılan işlemlere pembe estetik adı verilmektedir.

0
Mutlu Hasta
0
Online Randevu
0
Yıllık Deneyim
0
Diş Hekimi ve Personel

Trabzon Ortahisar’da bulunan kliniğimizde; temel ilkemiz hasta haklarını korumak ve hasta memnuniyetini ön planda tutarak dürüstlük kuralları içerisinde en kaliteli hizmeti mümkün olabilen en kısa sürede sunmaktır.

Bilgilendirme

Web sitemizde yer alan bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlı olup, tanı ve tedavi hakkında kesin bilgi içermez. Tedavi olmak için kliniğmizi arayarak randevu almanız gerekmektedir.

Sky Stage | Tüm Hakları Trabzon Diş Hekimi Web Sitesine Aittir.

Copyright © 2021. All Right Reserved.