trabzon diş beyazlatma

TRABZON DİŞ BEYAZLATMA

Dişlerinin renginden memnun olmayan kişilerde dişlerin renginin 4-8 ton açılması işlemidir. Trabzon Diş beyazlatma tedavisinin ev, ofis, ev ve ofis kombine ve tek diş olmak üzere dört şekli mevcuttur. Diş hekiminin kliniğinde hekimin uygulayacağı özel jeller ve özel ışık ile uygulanan beyazlatma yöntemi ofis beyazlatma olarak adlandırılır.

Diş hekiminin kişiye özel hazırladığı plaklar ve beyazlatma jelleri ile hastanın hekim kontrolleriyle beraber evde uyguladığı beyazlatma yöntemi ise ev tipi beyazlatma olarak adlandırılır. İleri vakalarda ev ve ofis tipi beraber olmak üzere kombine tedavi uygulanabilmektedir. Ayrıca kanal tedavisi yapılmış, travma nedeniyle ya da amalgam dolgu nedeniyle tek dişte renklenme görülen vakalarda da tek Trabzon diş beyazlatma yöntemi ile dişin doğal rengine dönmesi sağlanmaktadır.

0
Mutlu Hasta
0
Online Randevu
0
Yıllık Deneyim
0
Diş Hekimi ve Personel

Trabzon Ortahisar’da bulunan kliniğimizde; temel ilkemiz hasta haklarını korumak ve hasta memnuniyetini ön planda tutarak dürüstlük kuralları içerisinde en kaliteli hizmeti mümkün olabilen en kısa sürede sunmaktır.

Bilgilendirme

Web sitemizde yer alan bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlı olup, tanı ve tedavi hakkında kesin bilgi içermez. Tedavi olmak için kliniğmizi arayarak randevu almanız gerekmektedir.

Sky Stage | Tüm Hakları Trabzon Diş Hekimi Web Sitesine Aittir.

Copyright © 2021. All Right Reserved.